MÖBLER / Bord / Salongsbord 10649417
nr 1064 9417
Salongsbord
1880-tal, längd: 106 cm, djup: 60 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 20:23:16
22/10 10:00:45